house · resale
Planciuslaan 10
2803EE Gouda · Windrooskwartier en Heesterbuurt · wijk Bloemendaal · Gouda
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 164 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bij Viavesta Woningmakelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Gouda met 87–162 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-16.4% t.o.v. mediaan van € 4.161/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Planciuslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Planciuslaan 14 | 125 | B | € 480.000 | € 3.840 |
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 3.720 |
|---|---|
| Dichtheid | 6839 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 385.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Avontuur — 0.11 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.86 km |
| Supermarkt | PLUS de Heester — 0.26 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Heerkens — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Basalt Revalidatie — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 0.55 km |
| OV-station | Gouda — 0.92 km |
| Restaurant | Rose Garden — 0.8 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.500 per jaar (~€ 208/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.285 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2125 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~750 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 500 per jaar en 500 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1971 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 378 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € 0 | |
| Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe | 104 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € 0 | |
| Eerste Hieronymus van Alphenstraat 114 Kadenbuurt | 95 | C | € 425.000 |
+€ 8.550
1 stap(pen)
|
€ 433.550 | € -1.450 | |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 4.000 | |
| Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe | 98 | D | € 425.000 |
+€ 15.680
2 stap(pen)
|
€ 440.680 | +€ 5.680 | |
| Veenzoom 221 Zomenbuurt | 109 | C | € 415.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 424.810 | € -10.190 | |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Middenmolenlaan 153 Molenbuurt | 103 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | C | € 450.000 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 460.260 | +€ 25.260 | |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | C | € 450.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 460.800 | +€ 25.800 | |
| Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt | 97 | D | € 450.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 465.520 | +€ 30.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 480.000 | € 3.840 |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 450.000 | € 3.814 |
| Cronestein 37 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 130 | 5 | A | € 500.000 | € 3.846 |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | 5 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Roompolderstraat 27 Polderbuurt | 124 | 6 | B | € 485.000 | € 3.911 |
| Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4 Kadenbuurt | 112 | 5 | A | € 499.000 | € 4.455 |
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | 4 | B | € 435.000 | € 3.816 |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | 5 | C | € 525.000 | € 4.605 |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | 5 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | 5 | A | € 439.000 | € 4.142 |