apartment · resale
Celebesstraat 34
1094EM Amsterdam · Timorpleinbuurt-Noord · wijk Indische Buurt-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DAMSTAD (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 240 apartments in Amsterdam met 46–85 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+9.1% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Celebesstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Celebesstraat 58 | 61 | B | € 485.000 | € 7.951 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.930 |
|---|---|
| Dichtheid | 23808 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 488.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MF01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Indische Buurtschool — 0.1 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.48 km |
| Supermarkt | M. Merkato — 0.14 km · 41 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sumatra Apotheek — 0.37 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sumatra Huisartsenpraktijk — 0.36 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.49 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Meets — 0.1 km · 93 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 130.435 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.650 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.002 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1452 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~594 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 594 per jaar en 594 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1902 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 261 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | A++ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € 0 | |
| Ceintuurbaan 408 Willibrordusbuurt | 58 | D | € 600.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 604.060 | +€ 4.060 | |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | D | € 600.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 604.900 | +€ 4.900 | |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | A+ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Marnixstraat 315 Marnixbuurt-Midden | 61 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | E | € 585.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 593.840 | € -6.160 | |
| Kloveniersburgwal 113 Zuiderkerkbuurt | 60 | E | € 600.000 |
+€ 7.800
2 stap(pen)
|
€ 607.800 | +€ 7.800 | |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | C | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | C | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | 3 | B | € 595.000 | € 9.154 |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | 3 | C | € 575.000 | € 8.984 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | 3 | A++ | € 600.000 | € 8.696 |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | 3 | A+ | € 595.000 | € 8.623 |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | 3 | C | € 550.000 | € 8.594 |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | 3 | A++ | € 665.000 | € 9.925 |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | 3 | D | € 600.000 | € 8.571 |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | 3 | B | € 550.000 | € 7.971 |