house · resale
Doesburgerpad 46
2652CB Berkel en Rodenrijs · Havenbuurt · wijk Wijk 23 Meerpolder · Lansingerland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 74 m² |
| Perceel | 89 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lagerweij & Fonk NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Lansingerland
| Inwoners | 2.315 |
|---|---|
| Dichtheid | 8070 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 495.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16212331
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.68 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.87 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Klapwijk — 0.71 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Klapwijk — 0.72 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.94 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Blend — 0.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.036 per jaar (~€ 86/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.234 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~814 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~222 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | ATAG A Serie (2015) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 266 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Lansingerland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rendiermos 2 Bergsche Ackers | 73 | A | € 425.000 |
+€ 5.840
1 stap(pen)
|
€ 430.840 | € -19.160 | |
| Oranjestraat 48 Oranjebuurt | 86 | A | € 400.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 406.880 | € -43.120 | |
| Deventerpad 35 Havenbuurt | 88 | A | € 500.000 |
+€ 7.040
1 stap(pen)
|
€ 507.040 | +€ 57.040 |
Alle vergelijkbare woningen (3)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rendiermos 2 Bergsche Ackers | 73 | 3 | A | € 425.000 | € 5.822 |
| Oranjestraat 48 Oranjebuurt | 86 | 4 | A | € 400.000 | € 4.651 |
| Deventerpad 35 Havenbuurt | 88 | 4 | A | € 500.000 | € 5.682 |