Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 171 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar Broex (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Lingewaard met 88–163 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-14.8% t.o.v. mediaan van € 3.865/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lingewaard
| Inwoners | 2.245 |
|---|---|
| Dichtheid | 3995 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 330.000 deze listing +26% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17050005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Donatushof — 0.27 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.58 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuider Apotheek — 0.73 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Schaapskamp — 0.73 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek CWZ de Waalsprong — 4.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meet & Ribs — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.107 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1134 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~252 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Topline (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 436 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Lingewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heirweg 48 Zilverkamp 1e fase | 99 | C | € 375.000 |
+€ 37.620
4 stap(pen)
|
€ 412.620 | € -2.380 | |
| Bredestraat 83 Brouwersland | 92 | B | € 395.000 |
+€ 26.680
3 stap(pen)
|
€ 421.680 | +€ 6.680 | |
| Kolk 13 Zilverkamp 3e fase | 123 | C | € 385.000 |
+€ 46.740
4 stap(pen)
|
€ 431.740 | +€ 16.740 | |
| Ulkenpad 56 Zilverkamp 4e fase | 111 | B | € 400.000 |
+€ 32.190
3 stap(pen)
|
€ 432.190 | +€ 17.190 | |
| Emmastraat 70 Kern Angeren | 118 | C | € 399.000 |
+€ 44.840
4 stap(pen)
|
€ 443.840 | +€ 28.840 | |
| Gangulphusstraat 34 Brouwersland | 96 | E | € 330.000 |
+€ 48.960
6 stap(pen)
|
€ 378.960 | € -36.040 | |
| Kruidenstraat 47 Klaverkamp-Klein Rome | 106 | A+ | € 465.000 |
+€ 10.600
1 stap(pen)
|
€ 475.600 | +€ 60.600 | |
| Wildzang 25 Zilverkamp 3e fase | 143 | C | € 425.000 |
+€ 54.340
4 stap(pen)
|
€ 479.340 | +€ 64.340 | |
| Kersenbongerd 7 Zilverkamp 1e fase | 135 | B | € 445.000 |
+€ 39.150
3 stap(pen)
|
€ 484.150 | +€ 69.150 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Emmastraat 70 Kern Angeren | 118 | 5 | C | € 399.000 | € 3.381 |
| Ceres 44 Klaverkamp-Klein Rome | 118 | 5 | A | € 485.000 | € 4.110 |
| Kolk 13 Zilverkamp 3e fase | 123 | 6 | C | € 385.000 | € 3.130 |
| Ulkenpad 56 Zilverkamp 4e fase | 111 | 5 | B | € 400.000 | € 3.604 |
| Kersenbongerd 7 Zilverkamp 1e fase | 135 | 6 | B | € 445.000 | € 3.296 |
| Schoutstraat 88 Lootakkers | 108 | 5 | B | € 475.000 | € 4.398 |
| Wildzang 25 Zilverkamp 3e fase | 143 | 6 | C | € 425.000 | € 2.972 |
| Viswei 63 Kern Angeren | 141 | 5 | B | € 545.000 | € 3.865 |
| Kruidenstraat 47 Klaverkamp-Klein Rome | 106 | 6 | A+ | € 465.000 | € 4.387 |
| Arnhemsepoort 102 Centrum Huissen | 102 | 5 | C | € 495.000 | € 4.853 |
| Heirweg 48 Zilverkamp 1e fase | 99 | 4 | C | € 375.000 | € 3.788 |
| Pannerdenseweg 70 Kern Doornenburg | 123 | 6 | E | € 600.000 | € 4.878 |