apartment · resale
Dirigentplein 151
5642RK Eindhoven · Tongelresche Akkers · wijk Doornakkers · Eindhoven
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MOOS Makelaardij (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 apartments in Eindhoven met 51–94 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+12.4% t.o.v. mediaan van € 4.861/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.168 per jaar (~€ 97/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.002 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~949 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~292 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 238 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winkelcentrum Woensel 20 Winkelcentrum | 90 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Le Sage ten Broeklaan 9 Looiakkers | 63 | C | € 395.000 |
+€ 9.765
2 stap(pen)
|
€ 404.765 | +€ 5.765 | |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | B | € 400.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 409.130 | +€ 10.130 | |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -14.000 | |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | B | € 375.000 |
+€ 9.570
1 stap(pen)
|
€ 384.570 | € -14.430 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 369.710 | € -29.290 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 19.980
3 stap(pen)
|
€ 368.980 | € -30.020 | |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | C | € 350.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 364.400 | € -34.600 | |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | B | € 350.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 358.470 | € -40.530 | |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | B | € 350.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 357.920 | € -41.080 | |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | B | € 350.000 |
+€ 7.480
1 stap(pen)
|
€ 357.480 | € -41.520 | |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | B | € 435.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 444.240 | +€ 45.240 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | 3 | A | € 385.000 | € 5.423 |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | 3 | C | € 350.000 | € 4.861 |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | 3 | B | € 345.000 | € 4.600 |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | 3 | B | € 350.000 | € 5.147 |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | 4 | D | € 350.000 | € 4.795 |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | 4 | B | € 350.000 | € 4.861 |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | 4 | D | € 349.000 | € 4.716 |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | 4 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| Biesterweg 1 Bloemenplein | 83 | 3 | A | € 450.000 | € 5.422 |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | 3 | B | € 435.000 | € 5.179 |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | 4 | B | € 400.000 | € 4.819 |
| Le Sage ten Broeklaan 9 Looiakkers | 63 | 2 | C | € 395.000 | € 6.270 |