Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 124 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Maas Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 83 houses in Eindhoven met 91–170 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+2.6% t.o.v. mediaan van € 4.455/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Grasbloem
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Grasbloem 109 | 138 | A | € 589.000 | € 4.268 |
| Grasbloem 83 | 150 | A | € 650.000 | € 4.333 |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.860 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.035 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 463 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waterlinie 77 Waterrijk | 120 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 1.000 | |
| Landgraaf 49 Grasrijk | 123 | A | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | € -9.000 | |
| Grasbloem 109 Grasrijk | 138 | A | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -10.000 | |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | C | € 589.000 |
+€ 22.010
2 stap(pen)
|
€ 611.010 | +€ 12.010 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 614.300 | +€ 15.300 | |
| Elsthof 67 Drents Dorp | 110 | A+++ | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | € -20.000 | |
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -24.000 | |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 26.000 | |
| Sedanlaan 11 Achtse Barrier-Hoeven | 143 | C | € 550.000 |
+€ 22.165
2 stap(pen)
|
€ 572.165 | € -26.835 | |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | B | € 550.000 |
+€ 14.740
1 stap(pen)
|
€ 564.740 | € -34.260 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 639.630 | +€ 40.630 | |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | D | € 525.000 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 556.590 | € -42.410 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.630 |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | 5 | B | € 550.000 | € 4.104 |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | 5 | A | € 549.000 | € 4.392 |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.745 |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | 5 | B | € 650.000 | € 5.242 |
| Waterlinie 77 Waterrijk | 120 | 5 | A | € 600.000 | € 5.000 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | 5 | C | € 498.000 | € 3.860 |
| Groot-Bijgaardenlaan 121 Tempel | 141 | 5 | A | € 525.000 | € 3.723 |