apartment · resale
Wamberg 49
1083CW Amsterdam · Buitenveldert-Zuidoost · wijk Buitenveldert-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 57 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heeren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 198 apartments in Amsterdam met 39–74 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+1.4% t.o.v. mediaan van € 8.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.055 |
|---|---|
| Dichtheid | 6663 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 542.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KR03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rosj Pina — 0.2 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Bambini BSO — 0.93 km |
| Supermarkt | Jumbo Velu — 0.08 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oran Aesthetics — 0.67 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam RAI — 1.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meat Me Kosher — 0.06 km · 23 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 57 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.140 per jaar (~€ 95/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.482 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~969 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~342 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 228 per jaar en 228 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Tussenverdieping (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 182 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord | 55 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt | 55 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Kuipersstraat 149 Van der Helstpleinbuurt | 51 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | C | € 495.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 500.040 | +€ 40 | |
| Tweede Schinkelstraat 51 Schinkelbuurt-Noord | 57 | B | € 500.051 | +€ 0 | € 500.051 | +€ 51 | |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | C | € 495.000 |
+€ 4.860
1 stap(pen)
|
€ 499.860 | € -140 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 500.670 | +€ 670 | |
| Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt | 54 | C | € 500.000 |
+€ 4.860
1 stap(pen)
|
€ 504.860 | +€ 4.860 | |
| Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord | 55 | C | € 500.000 |
+€ 4.950
1 stap(pen)
|
€ 504.950 | +€ 4.950 | |
| Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord | 57 | C | € 500.000 |
+€ 5.130
1 stap(pen)
|
€ 505.130 | +€ 5.130 | |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | C | € 500.000 |
+€ 5.310
1 stap(pen)
|
€ 505.310 | +€ 5.310 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord | 57 | 3 | C | € 500.000 | € 8.772 |
| Oude-IJselstraat 26 IJselbuurt-West | 57 | 3 | D | € 525.000 | € 9.211 |
| Sanderijnstraat 48 Erasmusparkbuurt-West | 56 | 3 | C | € 475.000 | € 8.482 |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | 3 | D | € 475.000 | € 8.190 |
| Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord | 55 | 3 | C | € 500.000 | € 9.091 |
| Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord | 55 | 3 | A | € 500.000 | € 9.091 |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |
| Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |
| Westlandgracht 195 Aalsmeerwegbuurt-West | 55 | 3 | B | € 510.000 | € 9.273 |
| Leiduinstraat 35 Westlandgrachtbuurt | 55 | 3 | F | € 525.000 | € 9.545 |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | 3 | D | € 475.000 | € 8.636 |
| Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt | 54 | 3 | C | € 500.000 | € 9.259 |