databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Pascalweg 153

3076JN Rotterdam · Lombardijen · wijk IJsselmonde · Rotterdam

€ 698.000
€ 5.328 / m²
131 8kamers A
Foto 1 van Pascalweg 153 Foto 2 van Pascalweg 153 Foto 3 van Pascalweg 153 Foto 4 van Pascalweg 153 Foto 5 van Pascalweg 153 Foto 6 van Pascalweg 153 Foto 7 van Pascalweg 153 Foto 8 van Pascalweg 153 Foto 9 van Pascalweg 153 Foto 10 van Pascalweg 153 Foto 11 van Pascalweg 153 Foto 12 van Pascalweg 153

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.131 m²
Perceel711 m²
Kamers8 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 76 houses in Rotterdam met 91–170 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+20.5% t.o.v. mediaan van € 4.421/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.332 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 149.565 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.507 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1703 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~524 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1934
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakSamengesteld dak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud575 m³
TuinAchtertuin, voortuin en zijtuin
Indeling8 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Zuidhoek 154 Oud Charlois 146 B € 699.500 +€ 16.060
1 stap(pen)
  • B→A: € 16.060 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 715.560 +€ 17.560
Esplanadapad 20 Hoogvliet Zuid 163 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 +€ 52.000