apartment · resale
Wormerveerstraat 5
1013SJ Amsterdam · Spaarndammerbuurt-Zuidwest · wijk Spaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 40 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIJCK. makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 79 apartments in Amsterdam met 28–52 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (+0.2% t.o.v. mediaan van € 9.359/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Wormerveerstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Wormerveerstraat 11 | 77 | E | € 650.000 | € 8.442 |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 40 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 800 per jaar (~€ 67/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.857 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~680 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~240 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 160 per jaar en 160 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1916 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 141 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | E | € 375.000 |
+€ 9.680
3 stap(pen)
|
€ 384.680 | +€ 9.680 | |
| Schimmelstraat 16 Bellamybuurt-Noord | 37 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Van Heemskerckstraat 33 Zeeheldenbuurt | 36 | D | € 350.000 |
+€ 5.760
2 stap(pen)
|
€ 355.760 | € -19.240 | |
| De Kempenaerstraat 72 Buyskade e.o. | 50 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid | 49 | C | € 395.000 |
+€ 4.410
1 stap(pen)
|
€ 399.410 | +€ 24.410 | |
| Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt | 44 | C | € 400.000 |
+€ 3.960
1 stap(pen)
|
€ 403.960 | +€ 28.960 | |
| Djambistraat 23 Timorpleinbuurt-Noord | 46 | C | € 415.000 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 419.140 | +€ 44.140 | |
| Jan Lievensstraat 4 Diamantbuurt | 46 | C | € 425.000 |
+€ 2.070
1 stap(pen)
|
€ 427.070 | +€ 52.070 | |
| Makassarstraat 52 Makassarpleinbuurt | 46 | C | € 425.000 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 429.140 | +€ 54.140 | |
| Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West | 46 | D | € 425.000 |
+€ 7.360
2 stap(pen)
|
€ 432.360 | +€ 57.360 | |
| Bentinckstraat 14 Fannius Scholtenbuurt | 44 | E | € 425.000 |
+€ 9.680
3 stap(pen)
|
€ 434.680 | +€ 59.680 | |
| Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden | 46 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 64.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schimmelstraat 16 Bellamybuurt-Noord | 37 | 3 | A | € 385.000 | € 10.405 |
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | 3 | E | € 375.000 | € 8.523 |
| Van Heemskerckstraat 33 Zeeheldenbuurt | 36 | 3 | D | € 350.000 | € 9.722 |
| Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt | 44 | 3 | C | € 400.000 | € 9.091 |
| Bentinckstraat 14 Fannius Scholtenbuurt | 44 | 3 | E | € 425.000 | € 9.659 |
| Jan Lievensstraat 4 Diamantbuurt | 46 | 4 | C | € 425.000 | € 9.239 |
| Djambistraat 23 Timorpleinbuurt-Noord | 46 | 3 | C | € 415.000 | € 9.022 |
| Van Ostadestraat 388 Willibrordusbuurt | 45 | 3 | D | € 449.500 | € 9.989 |
| Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West | 46 | 3 | D | € 425.000 | € 9.239 |
| Makassarstraat 52 Makassarpleinbuurt | 46 | 3 | C | € 425.000 | € 9.239 |
| Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden | 46 | 3 | A | € 439.000 | € 9.543 |
| Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt | 47 | 3 | D | € 435.000 | € 9.255 |