apartment · resale
Teding van Berkhoutstraat 104
2032LN Haarlem · Van Zeggelenbuurt · wijk Amsterdamsewijk · Haarlem
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 87 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PUUR* Makelaars Haarlem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 apartments in Haarlem met 60–113 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-0.8% t.o.v. mediaan van € 6.085/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Teding van Berkhoutstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Teding van Berkhoutstraat 73 | 87 | unknown | € 375.000 | € 4.310 |
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.345 |
|---|---|
| Dichtheid | 11742 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 444.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920704
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Martin Luther Kingschool — 0.19 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Anatolia — 0.1 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Teyler Apotheek — 0.43 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost Bergman — 0.46 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 1.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem Spaarnwoude — 1.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jin Lai — 0.36 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.740 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.651 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1479 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~522 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 348 per jaar en 348 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 286 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | D | € 525.000 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 537.480 | +€ 12.480 | |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | D | € 495.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 509.880 | € -15.120 | |
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | C | € 495.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 503.280 | € -21.720 | |
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | D | € 489.000 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 501.480 | € -23.520 | |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -25.000 | |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -40.000 | |
| Spaarnwouderstraat 111 Burgwal | 66 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -40.000 | |
| Bakkerstraat 28 Rozenprieel-zuid | 74 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -50.000 | |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | E | € 450.000 |
+€ 20.900
3 stap(pen)
|
€ 470.900 | € -54.100 | |
| Junoplantsoen 79 Sterrenbuurt | 71 | E | € 450.000 |
+€ 15.620
3 stap(pen)
|
€ 465.620 | € -59.380 | |
| Leonard Springerlaan 143 Kunstschildersbuurt | 105 | C | € 575.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 584.450 | +€ 59.450 | |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | A+++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | 4 | C | € 495.000 | € 5.380 |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | 4 | A+++ | € 585.000 | € 6.500 |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | 4 | D | € 495.000 | € 5.323 |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | 4 | A | € 450.000 | € 5.056 |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | 4 | A+++ | € 500.000 | € 6.410 |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | 4 | E | € 450.000 | € 4.737 |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | 5 | C | € 450.000 | € 5.056 |
| Edward Jennerstraat 328 Geneesherenbuurt | 83 | 3 | B | € 435.000 | € 5.241 |
| Marsmanplein 134 Schrijversbuurt | 79 | 3 | A | € 485.000 | € 6.139 |
| Westergracht 45 Leidsebuurt-oost | 78 | 3 | D | € 525.000 | € 6.731 |
| Gedempte Oude Gracht 11 Binnenstad | 91 | 3 | E | € 625.000 | € 6.868 |
| Linschotenstraat 87 Rozenprieel-noord | 78 | 3 | D | € 489.000 | € 6.269 |