Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Perceel | 64 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WVO Makelaarsgroep | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Utrecht met 48–89 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+7.0% t.o.v. mediaan van € 6.707/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.725 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.507 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1518 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~621 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 621 per jaar en 621 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1915 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Elterm AsBN 9Kw (elektrisch uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 282 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | G | € 495.000 |
+€ 13.600
4 stap(pen)
|
€ 508.600 | +€ 13.600 | |
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | D | € 475.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 480.040 | € -14.960 | |
| Seringstraat 88 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 63 | C | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -30.000 | |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Westfalen 60 Lunetten-Zuid | 86 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | E | € 535.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 543.840 | +€ 48.840 | |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | C | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -50.000 | |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 55.000 | |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | D | € 550.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 555.390 | +€ 60.390 | |
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | +€ 74.000 | |
| Seringstraat 76 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 62 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -95.000 | |
| Bollenhofsestraat 113 Wittevrouwen | 73 | D | € 585.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 590.110 | +€ 95.110 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | 3 | G | € 495.000 | € 7.279 |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | 3 | E | € 535.000 | € 7.868 |
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | 3 | D | € 475.000 | € 6.597 |
| Seringstraat 88 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 63 | 3 | C | € 465.000 | € 7.381 |
| Seringstraat 76 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 62 | 3 | A | € 400.000 | € 6.452 |
| Bollenhofsestraat 113 Wittevrouwen | 73 | 4 | D | € 585.000 | € 8.014 |
| Zilvergeldstraat 31 Pijlsweerd-Noord | 73 | 4 | A | € 595.000 | € 8.151 |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | 4 | D | € 550.000 | € 7.143 |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | 4 | C | € 445.000 | € 5.633 |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | 4 | B | € 525.000 | € 6.481 |
| Jasondreef 11 Wolga- en Donaudreef en omgeving | 79 | 4 | C | € 395.000 | € 5.000 |
| Croesestraat 114 Rivierenwijk | 80 | 3 | C | € 635.000 | € 7.938 |