house · resale
Leeuwerikhof 24
9502VV Stadskanaal · Vogelwijk en De Borgen · wijk Stadskanaal · Stadskanaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 319 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Beilen Makelaars NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Stadskanaal met 88–163 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 2.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Stadskanaal
| Inwoners | 2.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 2503 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 327.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00370105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Noorderpoort — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 1.04 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek de Venen — 0.91 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Venen — 0.91 km |
| Ziekenhuis | Treant Refaja Ziekenhuis — 3.06 km |
| OV-station | Busstation — 1.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Rode Loper — 0.85 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.809 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.764 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.956 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~378 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (2022) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 510 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Stadskanaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Westerparallelstraat 78 Stadskanaal Noord Centrum | 118 | C | € 339.500 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 372.540 | € -6.460 | |
| Flevolaan 3 Stadskanaal Centrum | 89 | G | € 315.000 |
+€ 42.720
7 stap(pen)
|
€ 357.720 | € -21.280 | |
| Berkenstraat 38 Alteveer | 125 | C | € 319.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 354.000 | € -25.000 | |
| Breitnerlaan 3 Musselkanaal Zuid | 116 | B | € 319.500 |
+€ 22.040
2 stap(pen)
|
€ 341.540 | € -37.460 | |
| Handelskade 17 Stadskanaal Noord Landskant | 133 | C | € 385.000 |
+€ 37.240
3 stap(pen)
|
€ 422.240 | +€ 43.240 | |
| Clematisstraat 20 Musselkanaal Centrum | 96 | B | € 297.500 |
+€ 18.240
2 stap(pen)
|
€ 315.740 | € -63.260 | |
| Schoolstraat 18 Ceresdorp | 163 | E | € 245.000 |
+€ 66.830
5 stap(pen)
|
€ 311.830 | € -67.170 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Handelskade 17 Stadskanaal Noord Landskant | 133 | 5 | C | € 385.000 | € 2.895 |
| Berkenstraat 38 Alteveer | 125 | 5 | C | € 319.000 | € 2.552 |
| Westerparallelstraat 78 Stadskanaal Noord Centrum | 118 | 5 | C | € 339.500 | € 2.877 |
| Breitnerlaan 3 Musselkanaal Zuid | 116 | 4 | B | € 319.500 | € 2.754 |
| Ruigeveldweg 5 Maarsveld | 115 | 5 | A | € 239.500 | € 2.083 |
| Clematisstraat 20 Musselkanaal Centrum | 96 | 5 | B | € 297.500 | € 3.099 |
| Flevolaan 3 Stadskanaal Centrum | 89 | 5 | G | € 315.000 | € 3.539 |
| 't Fledderbos 14 Maarsveld | 95 | 4 | unknown | € 239.000 | € 2.516 |
| Schoolstraat 18 Ceresdorp | 163 | 5 | E | € 245.000 | € 1.503 |