Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 132 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VanKesselKroezen Makelaars Geldermalsen-Culemborg (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in West Betuwe met 89–166 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-6.3% t.o.v. mediaan van € 4.463/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.725 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 460 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in West Betuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogert 17 Haaften | 112 | C | € 500.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 522.400 | € -12.600 | |
| Hamaritilaan 1 Ophemert | 137 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 15.000 | |
| Sluimerskamp 8 Herwijnen | 127 | B | € 500.000 |
+€ 13.970
1 stap(pen)
|
€ 513.970 | € -21.030 | |
| De Vesting 32 Meteren - De Plantage | 159 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 30.000 | |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | C | € 459.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 481.400 | € -53.600 | |
| Donjon 30 Waardenburg | 134 | A | € 598.000 | +€ 0 | € 598.000 | +€ 63.000 | |
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | C | € 585.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 610.600 | +€ 75.600 | |
| Achterstraat 43 Asperen Oude Kern | 139 | C | € 598.000 |
+€ 27.800
2 stap(pen)
|
€ 625.800 | +€ 90.800 | |
| Handelsweg 9 Verspreide huizen Tuil | 102 | A | € 429.000 | +€ 0 | € 429.000 | € -106.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hamaritilaan 1 Ophemert | 137 | 4 | A | € 550.000 | € 4.015 |
| Donjon 30 Waardenburg | 134 | 4 | A | € 598.000 | € 4.463 |
| Achterstraat 43 Asperen Oude Kern | 139 | 4 | C | € 598.000 | € 4.302 |
| Sluimerskamp 8 Herwijnen | 127 | 5 | B | € 500.000 | € 3.937 |
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | 5 | C | € 585.000 | € 4.570 |
| Bulkstraat 15 Deil | 131 | 5 | C | € 625.000 | € 4.771 |
| Slotstraat 28 Beesd Oost | 112 | 4 | C | € 459.000 | € 4.098 |
| Bogert 17 Haaften | 112 | 5 | C | € 500.000 | € 4.464 |
| Breezij 2 Rhenoy | 140 | 5 | C | € 635.000 | € 4.536 |
| Boomkamp 4 Geldermalsen Oost | 109 | 5 | B | € 415.000 | € 3.807 |
| Kerkweg 3 Gellicum | 137 | 5 | C | € 725.000 | € 5.292 |
| Handelsweg 9 Verspreide huizen Tuil | 102 | 4 | A | € 429.000 | € 4.206 |