apartment · resale
Leeghwaterkade 43
2521DZ Den Haag · Laakhaven-Oost · wijk Wijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Arnold Taal Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 138 apartments in Den Haag met 52–97 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+5.0% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 18043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 239.000 deze listing +57% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 88% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183819
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Prins Willem Alexander — 0.38 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kim Dak — 0.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Wow supermarkt — 0.15 km · 31 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek van Leeuwenhoek — 0.36 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Arts en Zorg — 0.34 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 1.9 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag HS — 0.42 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Marina Smir — 0.2 km · 47 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.200 per jaar (~€ 100/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.890 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~975 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~300 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (corridorflat) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 261 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | € -500 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 375.500 | +€ 500 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 376.730 | +€ 1.730 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 371.600 | € -3.400 | |
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | D | € 350.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 368.900 | € -6.100 | |
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | B | € 375.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 383.360 | +€ 8.360 | |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | C | € 350.000 |
+€ 15.400
2 stap(pen)
|
€ 365.400 | € -9.600 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | C | € 350.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 363.600 | € -11.400 | |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | C | € 375.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 388.800 | +€ 13.800 | |
| Claude Debussystraat 45 Nieuw Waldeck | 72 | C | € 375.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 389.400 | +€ 14.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | 3 | C | € 399.000 | € 5.392 |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | 3 | C | € 395.000 | € 5.411 |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | 3 | A | € 385.000 | € 4.936 |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | 3 | C | € 399.000 | € 5.115 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | 3 | C | € 345.000 | € 4.792 |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | 3 | C | € 359.500 | € 4.494 |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | 3 | D | € 425.000 | € 5.822 |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | 3 | D | € 325.000 | € 4.452 |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | 3 | D | € 350.000 | € 4.375 |