apartment · resale
Van Vollenhovenstraat 3
3016BE Rotterdam · Nieuwe Werk · wijk Rotterdam Centrum · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 57 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rijndelta Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 83 apartments in Rotterdam met 39–74 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+12.7% t.o.v. mediaan van € 5.448/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 3.240 |
|---|---|
| Dichtheid | 4707 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 656.000 deze listing -47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990118
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | obs het landje — 0.38 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Rolykids — 0.29 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.17 km · 25 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Poliklinische Apotheek Erasmus MC — 0.75 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 1.01 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Leuvehaven — 0.49 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | El Gaucho — 0.06 km · 127 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 57 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 912 per jaar (~€ 76/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.747 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~741 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~228 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 191 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 19.140
4 stap(pen)
|
€ 348.140 | € -1.860 | |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | B | € 350.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 356.710 | +€ 6.710 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 17.280
3 stap(pen)
|
€ 342.280 | € -7.720 | |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | C | € 329.000 |
+€ 12.200
2 stap(pen)
|
€ 341.200 | € -8.800 | |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | +€ 9.000 | |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 9.300
2 stap(pen)
|
€ 359.300 | +€ 9.300 | |
| Groen van Prinstererstraat 99 Bergpolder | 50 | C | € 350.000 |
+€ 10.000
2 stap(pen)
|
€ 360.000 | +€ 10.000 | |
| Noorderhavenkade 161 Blijdorp | 54 | C | € 350.000 |
+€ 10.800
2 stap(pen)
|
€ 360.800 | +€ 10.800 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 362.000 | +€ 12.000 | |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | C | € 325.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 337.600 | € -12.400 | |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | C | € 350.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 362.400 | +€ 12.400 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 15.930
3 stap(pen)
|
€ 335.930 | € -14.070 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | 2 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | 2 | A | € 315.000 | € 5.431 |
| Noordsingel 274 Agniesebuurt | 58 | 2 | A++ | € 395.000 | € 6.810 |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | 2 | C | € 329.000 | € 5.393 |
| Brouwhuisstraat 1 Feijenoord | 53 | 2 | A | € 375.000 | € 7.075 |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | 2 | C | € 299.000 | € 4.983 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | 3 | E | € 329.000 | € 5.672 |
| Sonmansstraat 50 Blijdorp | 62 | 2 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | 2 | C | € 325.000 | € 5.159 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |