apartment · resale
Simon Carmiggelthof 72
2492JM Den Haag · De Velden · wijk Wijk 44 Leidschenveen · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elferink NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 71–132 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-3.0% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 5664 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184419
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Balans — 0.15 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Vlietkinderen Wauw — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Leidschenveen — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Leidschendam Zuid — 1.19 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | (naamloos) — 2.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Leidschenveen — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Bali — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.428 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.358 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1122 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~306 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 337 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 22, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 42.230
5 stap(pen)
|
€ 467.230 | € -1.770 | |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | E | € 425.000 |
+€ 41.410
5 stap(pen)
|
€ 466.410 | € -2.590 | |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | C | € 445.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 475.520 | +€ 6.520 | |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | D | € 425.000 |
+€ 35.700
4 stap(pen)
|
€ 460.700 | € -8.300 | |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | B | € 439.000 |
+€ 20.900
2 stap(pen)
|
€ 459.900 | € -9.100 | |
| Laan van Meerdervoort 1482 Componistenbuurt | 115 | C | € 450.000 |
+€ 32.200
3 stap(pen)
|
€ 482.200 | +€ 13.200 | |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | A | € 445.000 |
+€ 7.680
1 stap(pen)
|
€ 452.680 | € -16.320 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 |
+€ 17.290
2 stap(pen)
|
€ 492.290 | +€ 23.290 | |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | B | € 425.000 |
+€ 18.810
2 stap(pen)
|
€ 443.810 | € -25.190 | |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | A | € 489.500 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 497.020 | +€ 28.020 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 38.700
6 stap(pen)
|
€ 438.700 | € -30.300 | |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | A | € 495.000 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 502.520 | +€ 33.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | 3 | E | € 425.000 | € 4.208 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | 3 | A | € 495.000 | € 5.266 |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | 3 | E | € 475.000 | € 5.108 |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | 4 | D | € 425.000 | € 4.167 |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | 4 | E | € 425.000 | € 4.126 |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | 4 | B | € 425.000 | € 4.293 |
| Laan van Roos en Doorn 35 Willemspark | 93 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.914 |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | 4 | C | € 445.000 | € 4.083 |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | 4 | A | € 489.500 | € 5.207 |
| Laan van Meerdervoort 1482 Componistenbuurt | 115 | 3 | C | € 450.000 | € 3.913 |