databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Graslaan 8

1761LN Anna Paulowna · Elshof Zuid · wijk Anna Paulowna · Hollands Kroon

€ 1.050.000
€ 6.287 / m²
167 5kamers A+
Foto 1 van Graslaan 8 Foto 2 van Graslaan 8 Foto 3 van Graslaan 8 Foto 4 van Graslaan 8 Foto 5 van Graslaan 8 Foto 6 van Graslaan 8 Foto 7 van Graslaan 8 Foto 8 van Graslaan 8 Foto 9 van Graslaan 8 Foto 10 van Graslaan 8 Foto 11 van Graslaan 8 Foto 12 van Graslaan 8

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.167 m²
Perceel645 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Klaver Makelaardij - Buitengewoon wonen (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Hollands Kroon met 116–217 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+66.5% t.o.v. mediaan van € 3.777/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Hollands Kroon

Inwoners990
Dichtheid3973 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 502.000 deze listing +109% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt10%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt1.8 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU19110108 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Kroon — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 1.11 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Mediq Apotheek Sluisplein — 1.12 km
OV-station Anna Paulowna — 0.93 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 5.013 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 223.913 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 167 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.338 per jaar (~€ 195/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.208 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1837 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~501 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1999
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakTentdak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel, gaskachels, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm waterCv-ketel
CV-ketelAtag (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud673 m³
TuinTuin rondom
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Hollands Kroon

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Broekerlaan 4 Stroe 179 E € 1.090.000 +€ 73.390
5 stap(pen)
  • E→D: € 10.740 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 12.530 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 16.110 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 19.690 (+ HR+++ glas, ventilatie)