Budget-filter
Koopwoningen onder €400.000 in Zaanstad
46 actieve listings met vraagprijs tot en met €400.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €400.000 in Zaanstad
Voor een budget tot €400.000 zijn er momenteel 46 koopwoningen in Zaanstad. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Zaanstad is € 439.000 (€ 4.696/m²). Een woning van circa 85 m² past dus rond uw bovengrens van €400.000.
Wijken in Zaanstad
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fresiastraat 2 Wormerveer West | 90 | 3 | D | € 400.000 | € 4.444 |
| Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt | 84 | 3 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | 4 | F | € 400.000 | € 4.819 |
| Klipperstraat 33 Peldersveld West | 84 | 5 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | 3 | B | € 399.000 | € 5.250 |
| Koning Davidstraat 227 Rosmolenbuurt West | 88 | 3 | A | € 395.000 | € 4.489 |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| Boeroestraat 24 Wormerveer Zuid | 94 | 5 | D | € 385.000 | € 4.096 |
| Vurehout 158 Zaans Hout | 64 | 3 | A | € 385.000 | € 6.016 |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 54 | 3 | A++ | € 375.000 | € 6.944 |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | 2 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Ranonkellaan 5 Noorderham | 92 | 3 | B | € 375.000 | € 4.076 |
| Prins Hendrikstraat 9 Prins Hendrikbuurt | 80 | 5 | C | € 375.000 | € 4.688 |
| Steijnstraat 3 Prins Hendrikbuurt | 74 | 4 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid | 91 | 4 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| Florijn 5 Westzanerdijk | 80 | 4 | B | € 375.000 | € 4.688 |
| Tuinstraat 17 Oud Zaandijk | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Reigerstraat 83 Oud West | 74 | 5 | D | € 375.000 | € 5.068 |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | 3 | A | € 369.000 | € 5.348 |
| Evenwichtstraat 38 Zuiderhoofdbuurt | 76 | 3 | C | € 365.000 | € 4.803 |