databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €500.000 in Westland

28 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Westland

Wat je krijgt onder €500.000 in Westland

Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 28 koopwoningen in Westland. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Westland is € 545.000 (€ 4.789/m²). Een woning van circa 104 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.

Wijken in Westland

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Kuyperstraat 15 Pijletuinen 110 5 A € 500.000 € 4.545
Dreeslaan 100 Pijletuinen 108 5 A € 500.000 € 4.630
De Colman 52 Plan Zuid 123 4 A € 500.000 € 4.065
Fluwijn 122 Het Nieuwe water 88 5 A+++ € 500.000 € 5.682
Obrecht 42 Zwartenhoek 100 4 C € 500.000 € 5.000
Andriessenlaan 16 Zandevelt 117 5 A € 495.000 € 4.231
Molenweg 65 Kleine Geest en Molenwijk 88 4 B € 495.000 € 5.625
Vivaldi 21 Zwartenhoek 105 5 C € 495.000 € 4.714
Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen 117 5 A € 475.000 € 4.060
Burgemeester Kampschöerstraat 15 Monster Centrumgebied 96 5 G € 475.000 € 4.948
Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk 118 5 C € 470.000 € 3.983
Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek 86 4 C € 469.000 € 5.453
Meidoorn 25 Opstal 121 5 B € 469.000 € 3.876
Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied 107 5 C € 467.500 € 4.369
Elzenhof 7 Oudeland 113 5 B € 465.000 € 4.115
Prins Hendrikstraat 18 Wateringen Noord en Ambachtshof 114 4 A € 455.000 € 3.991
Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek 94 4 C € 450.000 € 4.787
Kerklaan 24 Hofwijk en Oranjehof 85 3 A € 450.000 € 5.294
van Lockhorststraat 10 De Lier West 88 5 B € 419.000 € 4.761
Hellendaalweg 16 centrumgebied 's-Gravenzande 73 3 B € 400.000 € 5.479
Fluwijn 543 Het Nieuwe water 62 2 A++ € 400.000 € 6.452
Larixlaan 26 Kleine Geest en Molenwijk 116 5 E € 395.000 € 3.405
Noordweg 29 Vliettuinen 69 3 E € 385.000 € 5.580
Pleinwand 12 Wateringen Centrumgebied 99 3 C € 380.000 € 3.838