databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €750.000 in Velsen

36 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Velsen

Wat je krijgt onder €750.000 in Velsen

Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 36 koopwoningen in Velsen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Velsen is € 500.000 (€ 4.942/m²). Een woning van circa 152 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.

Wijken in Velsen

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Kanaalstraat 254 Oud-IJmuiden 234 11 G € 745.000 € 3.184
Hagelingerweg 277 Kerkpadbuurt 126 6 C € 725.000 € 5.754
Van den Vondellaan 32 Driehuis-Dorp 104 4 D € 699.000 € 6.721
Van den Vondellaan 86 Driehuis-Dorp 136 5 C € 659.000 € 4.846
Narcissenstraat 23 Bloemenbuurt 112 6 C € 650.000 € 5.804
Pruimenboomplein 3 Velseroord 152 7 A € 615.000 € 4.046
Boeier 14 Tjotterbuurt 156 3 C € 600.000 € 3.846
Roos en Beeklaan 101 Kerkpadbuurt 121 5 D € 595.000 € 4.917
Wilhelmina Druckerstraat 43 Weidbuurt 122 6 B € 565.000 € 4.631
De Vliet 7 Maadbuurt 107 5 A € 550.000 € 5.140
Vromaadweg 109 Bastionbuurt 123 6 A € 535.000 € 4.350
Aletta Jacobsstraat 37 Weidbuurt 92 4 B € 525.000 € 5.707
Wilhelmina Druckerstraat 13 Weidbuurt 92 4 A € 520.000 € 5.652
Johanna Naberstraat 2 Weidbuurt 92 4 B € 500.000 € 5.435
Pegasusstraat 36 Herculesbuurt 97 4 C € 498.500 € 5.139
Cederstraat 27 Tussenbeeksbuurt 111 6 B € 498.000 € 4.486
Hazevlak 83 Bellatrixbuurt 111 5 B € 495.000 € 4.459
Schiplaan 45 Schiplaanbuurt 129 4 C € 495.000 € 3.837
De Ruyterstraat 160 Zeeheldenbuurt 151 5 A € 489.000 € 3.238
Lariksstraat 2 Bomenbuurt 99 5 B € 489.000 € 4.939
Planciusstraat 19 Natuurkundigenbuurt 130 7 C € 475.000 € 3.654
Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp 104 5 G € 450.000 € 4.327
Merwedestraat 1 Rivierenbuurt 75 3 A € 445.000 € 5.933
Zwaanstraat 5 Herculesbuurt 107 5 C € 425.000 € 3.972
Snelliusstraat 73 Kikvorsbuurt 86 5 D € 425.000 € 4.942