databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Súdwest-Fryslân

38 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Súdwest-Fryslân

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Súdwest-Fryslân

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 38 koopwoningen in Súdwest-Fryslân. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Súdwest-Fryslân is € 439.250 (€ 3.500/m²). Een woning van circa 286 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Súdwest-Fryslân

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Pier Hylckeshof 6 Zwetteplan 201 6 A++ € 949.000 € 4.721
Gravinneweg 30 De Domp 163 5 C € 845.000 € 5.184
Vliestroom 16 Noorderhoek II 171 6 B € 798.000 € 4.667
De Traan Kokerij 22 Verspreide huizen Stavoren 144 7 A+++ € 780.000 € 5.417
Slachte 7 Verspreide huizen Wommels 181 6 G € 765.000 € 4.227
Noard 72 Workum 205 7 C € 640.000 € 3.122
Adam en Atze strjitte 2 Tersoal 180 8 A € 625.000 € 3.472
It Hôf 17 Makkum 140 5 A € 625.000 € 4.464
De Greiden 40 Indijk 106 5 C € 595.000 € 5.613
Turfdyk 10 Gaastmeer 178 6 A € 587.500 € 3.301
Groendijksterzijl 4 De Domp 173 5 A € 585.000 € 3.382
Buren 24 Gaast 154 5 E € 565.000 € 3.669
Legedyk 28 Scharnegoutum 159 5 C € 550.000 € 3.459
Zeskanter 16 Tinga 146 6 C € 525.000 € 3.596
Turfdyk 18 Gaastmeer 142 5 A € 519.500 € 3.658
Hoofden 94 De Domp 146 5 A € 515.000 € 3.527
Ds L Touwenlaan 36 Makkum 97 6 C € 498.000 € 5.134
Balthuskade 7 Lemmerweg-Oost 117 4 B € 485.000 € 4.145
Yde B Yntemastrjitte 20 Hemelum 162 6 D € 439.500 € 2.713
Schoolstraat 1 Workum 111 3 D € 439.000 € 3.955
Watermeter 3 Lemmerweg-West 138 4 A € 435.000 € 3.152
Koningsspil 6 Tinga 137 5 C € 435.000 € 3.175
De Fûke 5 Workum 107 5 B € 425.000 € 3.972
Lohmanstraat 13 Noordoosthoek 118 5 B € 395.000 € 3.347
Kerkstraat 41 Bolsward binnen De Wallen 130 5 E € 395.000 € 3.038
Markt 12 Makkum 164 8 E € 385.000 € 2.348
Galamalaan 18 Koudum 117 5 B € 385.000 € 3.291
Walstro 52 Duinterpen 113 5 C € 375.000 € 3.319