Budget-filter
Koopwoningen onder €750.000 in Sliedrecht
13 actieve listings met vraagprijs tot en met €750.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €750.000 in Sliedrecht
Voor een budget tot €750.000 zijn er momenteel 13 koopwoningen in Sliedrecht. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Sliedrecht is € 370.000 (€ 3.737/m²). Een woning van circa 201 m² past dus rond uw bovengrens van €750.000.
Wijken in Sliedrecht
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Merwestraat 60 Buitenuitbreiding-Oost | 205 | 8 | D | € 750.000 | € 3.659 |
| Kerkbuurt 58 Kerkbuurt-Oost | 88 | 3 | A | € 449.000 | € 5.102 |
| Prickwaert 42 Prickwaert en Weresteijn | 114 | 5 | D | € 415.000 | € 3.640 |
| P.A. de Genestetstraat 57 Middenveer | 97 | 5 | A | € 415.000 | € 4.278 |
| Merelstraat 9 Vogelbuurt-Zuid | 115 | 5 | A++ | € 410.000 | € 3.565 |
| Krabbelaar 53 De Grienden | 96 | 5 | B | € 399.000 | € 4.156 |
| Admiraal de Ruyterstraat 55 Buitenuitbreiding-Oost | 99 | 4 | F | € 370.000 | € 3.737 |
| Kerkbuurt 132 Kerkbuurt-Oost | 78 | 3 | B | € 335.000 | € 4.295 |
| Burgemeester Drijberplein 44 Buitenuitbreiding-Oost | 98 | 5 | D | € 325.000 | € 3.316 |
| Dorlandsweer 22 De Weren | 91 | 4 | D | € 325.000 | € 3.571 |
| Smalweer 45 De Weren | 78 | 3 | D | € 320.000 | € 4.103 |
| Dwarsstraat 14 Buitenuitbreiding-West | 78 | 4 | E | € 300.000 | € 3.846 |
| Baanhoek 355 Baanhoek-West | 89 | 4 | G | € 230.000 | € 2.584 |