databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Scherpenzeel

9 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Scherpenzeel

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Scherpenzeel

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 9 koopwoningen in Scherpenzeel. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Scherpenzeel is € 575.000 (€ 4.270/m²). Een woning van circa 234 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Scherpenzeel

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Burg Röell-laan 7 Scherpenzeel 196 6 C € 800.000 € 4.082
Oude Barneveldseweg 41 Scherpenzeel 148 6 D € 650.000 € 4.392
Druivenkamp 9 Scherpenzeel 129 4 A € 600.000 € 4.651
Ruitenbeekskamp 13 Scherpenzeel 137 6 A++ € 585.000 € 4.270
Doornboomspark 9 Scherpenzeel 70 4 G € 575.000 € 8.214
Valleilaan 23 Scherpenzeel 121 4 C € 500.000 € 4.132
Roeterskamp 33 Scherpenzeel 119 5 C € 479.000 € 4.025
Frans Halslaan 32 Scherpenzeel 112 5 B € 425.000 € 3.795
Oosteinde 78 Scherpenzeel 93 4 C € 400.000 € 4.301