databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €600.000 in Pijnacker-Nootdorp

11 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Pijnacker-Nootdorp

Wat je krijgt onder €600.000 in Pijnacker-Nootdorp

Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 11 koopwoningen in Pijnacker-Nootdorp. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Pijnacker-Nootdorp is € 550.000 (€ 5.256/m²). Een woning van circa 114 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.

Wijken in Pijnacker-Nootdorp

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Gilze-Rijenhof 3 De Venen Centrum 116 4 A+ € 589.000 € 5.078
Laan der Zeven Linden 127 Emerald Centrum 141 5 A € 575.000 € 4.078
Vrouwenrecht 20 Klapwijk 125 5 A € 550.000 € 4.400
Vossenzoom 2 Keijzershof Boszoom 100 4 A € 529.000 € 5.290
Freule van Dorthsingel 73 Klapwijk 131 5 A € 525.000 € 4.008
Emmastraat 38 Pijnacker-Centrum/Dorp 120 5 C € 525.000 € 4.375
Oostlaan 81 Pijnacker-Centrum/Dorp 99 3 A € 510.000 € 5.152
Emmastraat 55 Pijnacker-Centrum/Dorp 102 4 E € 500.000 € 4.902
Schimmelpenninck van der Oyeweg 34 Oud-Delfgauw 94 4 C € 495.000 € 5.266
Speenkruid 34 Keijzershof Erven 83 3 A € 425.000 € 5.120
Laan der Zeven Linden 27 Emerald Noord 74 3 A € 400.000 € 5.405