databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €600.000 in Kerkrade

9 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Kerkrade

Wat je krijgt onder €600.000 in Kerkrade

Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 9 koopwoningen in Kerkrade. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Kerkrade is € 320.000 (€ 2.644/m²). Een woning van circa 227 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.

Wijken in Kerkrade

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Korversberg 21 Vink 221 7 B € 585.000 € 2.647
Vivaldistraat 35 Kerkrade-Centrum 135 4 B € 535.000 € 3.963
Wimmersstraat 34 Eygelshoven-Kom 132 5 D € 349.000 € 2.644
Pricksteenweg 13 Nulland 160 6 A € 325.000 € 2.031
Felix Ruttenstraat 9 Haanrade 109 4 A € 320.000 € 2.936
Elisabethstraat 5 Bleijerheide 152 4 F € 279.000 € 1.836
Nieuwenhagerweg 75 Waubacherveld 110 5 D € 274.000 € 2.491
Pierre Zeijenstraat 14 Vink 129 5 A € 239.000 € 1.853
O.L.Vrouwestraat 57 Kerkrade-Centrum 47 2 C € 159.000 € 3.383