databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Houten

28 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Houten

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Houten

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 28 koopwoningen in Houten. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Houten is € 625.000 (€ 5.085/m²). Een woning van circa 197 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Houten

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Stationserf 66 Erven 164 6 A+ € 995.000 € 6.067
Gravenborch 14 Borchen 164 5 B € 975.000 € 5.945
Staatsspoor 45 Sporen 204 7 A+ € 975.000 € 4.779
Buiswater 11 Waters 151 6 A € 950.000 € 6.291
Odijkseweg 2 Gilden 171 6 A € 850.000 € 4.971
Draagmuur 65 Muren 139 5 A € 850.000 € 6.115
Kloostermuur 16 Muren 146 5 A+ € 795.000 € 5.445
Dorpsstraat 39 Oude Dorp 150 6 B € 750.000 € 5.000
Siertuin 12 Tuinen 170 6 A € 750.000 € 4.412
Fluweelmos 64 Mossen 134 5 A € 650.000 € 4.851
Atalantaberm 10 Bermen 172 6 A € 650.000 € 3.779
Kasteeltuin 6 Tuinen 139 5 A € 649.500 € 4.673
Grachtmuur 17 Muren 121 6 A € 625.000 € 5.165
Meerkoetweide 79 Weiden 132 4 C € 599.000 € 4.538
Narcissentuin 15 Tuinen 117 5 A++ € 595.000 € 5.085
Muntslag 4 Slagen 130 6 A € 595.000 € 4.577
Geiserwater 7 Waters 123 6 A € 595.000 € 4.837
Prins Clausstraat 29 Oude Dorp 135 6 C € 589.000 € 4.363
Mijnspoor 43 Sporen 114 5 A € 585.000 € 5.132
Fossa Italica 124 Castellum West 119 5 A+ € 579.000 € 4.866
Ereprijshof 8 Hoven 147 6 B € 575.000 € 3.912
Stadsmuur 6 Muren 108 5 A+ € 550.000 € 5.093
Fakkelgras 3 Grassen 83 5 A € 550.000 € 6.627
Fossa Italica 118 Castellum West 119 5 A++ € 549.000 € 4.613
Kiezelsteen 2 Stenen 88 3 A € 535.000 € 6.080
Kerkebogerd 2 't Waal 73 3 A € 489.000 € 6.699
Zonnehout 47 Houten 54 2 A € 350.000 € 6.481
Kromme Schaft Schaften 44 2 A++ € 335.000 € 7.614