databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €600.000 in Hillegom

10 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Hillegom

Wat je krijgt onder €600.000 in Hillegom

Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 10 koopwoningen in Hillegom. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Hillegom is € 550.000 (€ 4.902/m²). Een woning van circa 122 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.

Wijken in Hillegom

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Singel 43 Schilderskwartier 133 5 C € 589.000 € 4.429
Valckslootlaan 8 Oranjebuurt 148 6 D € 550.000 € 3.716
Ambachtstraat 60 Oranjebuurt 102 5 C € 500.000 € 4.902
Staringwende 21 Wendes 128 5 A € 499.000 € 3.898
Prins Hendrikstraat 44 Centrum 72 3 A € 469.000 € 6.514
Maronia 38 Olympiakwartier 73 3 A € 449.000 € 6.151
Floraplein 1 Oranjebuurt 76 3 A € 419.000 € 5.513
Leidsestraat 56 Leidsestraat 85 5 D € 395.000 € 4.647
Cementhof 5 Ringoevers 58 2 A € 360.000 € 6.207
Arthur van Schendelplein 4 Hemen 49 2 C € 315.000 € 6.429