databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Heemskerk

23 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Heemskerk

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Heemskerk

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 23 koopwoningen in Heemskerk. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Heemskerk is € 495.000 (€ 3.992/m²). Een woning van circa 251 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Heemskerk

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hillen acker 77 Waterakkers 195 6 A € 979.000 € 5.021
Zaalberglaan 27 Zaalbergkwartier 113 3 F € 845.000 € 7.478
Rendorppark 28 Rendorppark 141 5 B € 799.000 € 5.667
Beneluxlaan 272 Zuidbroek 162 6 C € 795.000 € 4.907
Schutterskwartier 5 De Citadel 177 6 A+ € 695.000 € 3.927
Tuinfluiter 32 Beijerlust 153 6 B € 595.000 € 3.889
Oosterstreng 126 Commandeurs 144 5 C € 565.000 € 3.924
Leverkruid 28 Commandeurs 117 5 A € 550.000 € 4.701
Spinsteen 98 De Citadel 132 5 A € 525.000 € 3.977
Lessestraat 49 Oosterwijk 134 6 A € 499.000 € 3.724
Rosa Manussingel 81 Breedweer 125 5 A € 495.000 € 3.960
Rossinistraat 112 Neksloot 124 5 B € 495.000 € 3.992
Prof ten Doesschatestraat 271 De Maer 115 5 C € 485.000 € 4.217
Toutenburg 34 Hoogdorp 123 5 B € 485.000 € 3.943
Vogelkers 49 Commandeurs 126 5 C € 475.000 € 3.770
Jan van Kuikweg 191 Slotherenbuurt 113 5 C € 469.500 € 4.155
De Hoven 87 Hoogdorp 91 3 A+ € 460.000 € 5.055
Deukelven 90 De Die 133 6 C € 450.000 € 3.383
Rossinistraat 114 Neksloot 123 5 A € 450.000 € 3.659
Henriëtte van der Meystraat 16 Breedweer 107 5 B € 445.000 € 4.159
Rosa Manussingel 97 Breedweer 113 5 A € 435.000 € 3.850
Jacob van Oostzanenstraat 13 Beijnesbuurt 78 5 E € 399.000 € 5.115
Deutzstraat 5 Centrum 80 3 C € 395.000 € 4.938