Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Gennep
9 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Gennep
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 9 koopwoningen in Gennep. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Gennep is € 385.000 (€ 3.713/m²). Een woning van circa 162 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Gennep
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sprokkelveld 67 Sprokkelveld | 137 | 5 | A+++ | € 515.000 | € 3.759 |
| Kasteelstraat 5 Heijen | 124 | 5 | C | € 450.000 | € 3.629 |
| Bierbrouwersgroes 44 Midden | 118 | 4 | A+ | € 425.000 | € 3.602 |
| Doelen 49 Oude Stadskern | 146 | 6 | A | € 419.000 | € 2.870 |
| Langstraat 31 Milsbeek | 107 | 4 | D | € 385.000 | € 3.598 |
| Papierschepper 13 Zuid | 98 | 5 | A+ | € 375.000 | € 3.827 |
| Israëlstraat 14 Zuid | 101 | 5 | B | € 375.000 | € 3.713 |
| Seringenstraat 59 Zuid | 74 | 4 | B | € 315.000 | € 4.257 |
| Touwslagersgroes 3 Midden | 63 | 3 | B | € 279.000 | € 4.429 |