Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Gemert-Bakel
7 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Gemert-Bakel
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 7 koopwoningen in Gemert-Bakel. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Gemert-Bakel is € 617.000 (€ 3.817/m²). Een woning van circa 157 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Gemert-Bakel
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ripsestraat 34 De Rips | 160 | 7 | C | € 595.000 | € 3.719 |
| Koekoekweg 6 Verspreide huizen Mortelse Peel | 131 | 6 | G | € 549.500 | € 4.195 |
| De Smagt 25 De Mortel | 126 | 6 | C | € 459.000 | € 3.643 |
| St.-Christoffelstraat 7 Elsendorp | 122 | 6 | D | € 450.000 | € 3.689 |
| Borretstraat 7 Gemert-Oost | 109 | 4 | A | € 429.000 | € 3.936 |
| Vroede Vrouwenlaan 15 Verspreide huizen Kampen-Esdonk | 92 | 4 | A+++ | € 425.000 | € 4.620 |
| Nieuwstraat 39 Gemert-Centrum | 77 | 5 | A | € 399.000 | € 5.182 |