Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Geldrop-Mierlo
23 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Geldrop-Mierlo
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 23 koopwoningen in Geldrop-Mierlo. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Geldrop-Mierlo is € 487.250 (€ 4.048/m²). Een woning van circa 247 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Geldrop-Mierlo
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Trimpert 34 Buitengebied Mierlo | 143 | 6 | A | € 995.000 | € 6.958 |
| Kerkuil 20 Neerakkers | 145 | 5 | A | € 679.000 | € 4.683 |
| de Lammert 1 Skandia | 179 | 7 | C | € 625.000 | € 3.492 |
| Valandil 19 Genoenhuis | 145 | 6 | A | € 595.000 | € 4.103 |
| Varda 8 Genoenhuis | 127 | 6 | B | € 575.000 | € 4.528 |
| Donjon 98 Centrum | 140 | 4 | A | € 559.000 | € 3.993 |
| Brugstraat 48 Mierlo-Dorp | 88 | 6 | C | € 550.000 | € 6.250 |
| Mackenziestraat 19 Coevering | 152 | 5 | D | € 499.000 | € 3.283 |
| Heibeekstraat 16 Skandia | 132 | 5 | C | € 499.000 | € 3.780 |
| Schutsboom 1 Zesgehuchten | 125 | 6 | C | € 499.000 | € 3.992 |
| Herdersveld 19 Coevering | 130 | 5 | B | € 489.500 | € 3.765 |
| Laan van Tolkien 116 Genoenhuis | 102 | 4 | A | € 485.000 | € 4.755 |
| Munnikenakker 6 Kerkakkers | 130 | 5 | D | € 485.000 | € 3.731 |
| Talingstraat 9 Braakhuizen-Noord | 109 | 4 | A+ | € 450.000 | € 4.128 |
| Aragorn 67 Genoenhuis | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Schutsboom 19 Zesgehuchten | 117 | 5 | A | € 450.000 | € 3.846 |
| Korenland 7 Zesgehuchten | 99 | 4 | A | € 449.000 | € 4.535 |
| Jan van Amstelstraat 2 Braakhuizen-Zuid | 126 | 5 | C | € 445.000 | € 3.532 |
| Herdersveld 46 Coevering | 88 | 4 | B | € 425.000 | € 4.830 |
| Nuenenseweg 53 Braakhuizen-Noord | 94 | 5 | C | € 419.000 | € 4.457 |
| Schutsboom 37 Zesgehuchten | 110 | 5 | A | € 400.000 | € 3.636 |