Budget-filter
Koopwoningen onder €600.000 in Enschede
83 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €600.000 in Enschede
Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 83 koopwoningen in Enschede. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Enschede is € 375.000 (€ 3.587/m²). Een woning van circa 167 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.
Wijken in Enschede
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Visserijstraat 21 Lasonder, Zeggelt | 117 | 5 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Kuipersdijk 10 Getfert | 111 | 4 | A+++ | € 550.000 | € 4.955 |
| Gonny Mensinkstraat 10 Veldkamp-Getfert-West | 135 | 6 | A++ | € 550.000 | € 4.074 |
| De Triomfboog 30 Horstlanden-Stadsweide | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Lasondersingel 149 Roombeek-Roomveldje | 165 | 6 | C | € 539.000 | € 3.267 |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | 5 | A | € 539.000 | € 3.993 |
| Sint Janstraat 30 Boswinkel-De Braker | 121 | 5 | A+++ | € 535.000 | € 4.421 |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.697 |
| Utrechtlaan 100 Cromhoffsbleek-Kotman | 137 | 5 | A | € 515.000 | € 3.759 |
| Boddenkampsingel 80 Boddenkamp | 111 | 3 | C | € 500.000 | € 4.505 |
| Joan Coststraat 40 Boddenkamp | 117 | 6 | E | € 500.000 | € 4.274 |
| Keteldiepstraat 68 Deppenbroek | 159 | 5 | A | € 499.000 | € 3.138 |
| Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord | 132 | 6 | A+ | € 499.000 | € 3.780 |
| Voortsweg 7 Roombeek-Roomveldje | 184 | 8 | C | € 495.000 | € 2.690 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | 5 | B | € 475.000 | € 3.253 |
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | 6 | F | € 475.000 | € 3.545 |
| Boddenkampsingel 80 Boddenkamp | 107 | 3 | B | € 475.000 | € 4.439 |