Budget-filter
Koopwoningen onder €400.000 in Drimmelen
5 actieve listings met vraagprijs tot en met €400.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €400.000 in Drimmelen
Voor een budget tot €400.000 zijn er momenteel 5 koopwoningen in Drimmelen. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Drimmelen is € 539.500 (€ 4.227/m²). Een woning van circa 95 m² past dus rond uw bovengrens van €400.000.
Wijken in Drimmelen
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rassegemstraat 27 Molenpolder | 105 | 4 | E | € 399.000 | € 3.800 |
| Polderstraat 24 Molenpolder | 104 | 6 | D | € 395.000 | € 3.798 |
| Lucia Eijckenstraat 8 De Meede | 88 | 4 | G | € 369.000 | € 4.193 |
| Parallelweg 20 Wagenberg noordwest | 81 | 3 | F | € 339.000 | € 4.185 |
| Nieuwstraat 81 Stuivezand | 55 | 2 | C | € 297.500 | € 5.409 |