Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Dantumadiel
6 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Dantumadiel
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 6 koopwoningen in Dantumadiel. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Dantumadiel is € 337.500 (€ 3.543/m²). Een woning van circa 282 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Dantumadiel
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Foarwei 89 Wâlterswâld | 176 | 8 | D | € 649.500 | € 3.690 |
| Parkloane 87 De Westereen | 106 | 4 | B | € 425.000 | € 4.009 |
| Bonifatiusstrjitte 14 Wâlterswâld | 95 | 6 | C | € 350.000 | € 3.684 |
| Roggeblom 10 Damwâld | 124 | 5 | C | € 325.000 | € 2.621 |
| J.R. Kloostermanstrjitte 16 Damwâld | 82 | 6 | E | € 279.000 | € 3.402 |
| Falkenawei 25 Feanwâlden | 82 | 4 | C | € 265.000 | € 3.232 |