Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Barneveld
14 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Barneveld
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 14 koopwoningen in Barneveld. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Barneveld is € 557.000 (€ 4.552/m²). Een woning van circa 110 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Barneveld
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tjaskerstraat 2 Kootwijkerbroek | 95 | 5 | C | € 500.000 | € 5.263 |
| De Heus Plein 11 Centrum Barneveld | 105 | 3 | A | € 498.000 | € 4.743 |
| Oud Milligenseweg 53 Buitengebied Garderen | 54 | 3 | D | € 495.000 | € 9.167 |
| Cannenburg 44 Rootselaar-West | 136 | 6 | B | € 489.000 | € 3.596 |
| Eekschillerslaan 3 De Maat | 104 | 5 | A+ | € 480.000 | € 4.615 |
| Van Effrinkstraat 10 De Steenkamp | 121 | 5 | D | € 475.000 | € 3.926 |
| Watertuin 286 De Burgt | 106 | 6 | A | € 469.500 | € 4.429 |
| Chabolaan 23 Veller | 120 | 4 | A | € 469.000 | € 3.908 |
| Wildenborg 45 Rootselaar-West | 129 | 5 | C | € 469.000 | € 3.636 |
| Rembrandtstraat 78 De Wheem | 91 | 5 | G | € 450.000 | € 4.945 |
| Brederostraat 10 De Lors | 103 | 5 | C | € 450.000 | € 4.369 |
| Wethouder Rebellaan 45 De Vaarst | 108 | 5 | B | € 449.000 | € 4.157 |
| Schaapscheerderslaan 45 De Maat | 112 | 4 | C | € 410.000 | € 3.661 |
| Papiermakersbeek 6 De Burgt | 64 | 2 | B | € 369.000 | € 5.766 |