databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €1.000.000 in Barneveld

28 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Barneveld

Wat je krijgt onder €1.000.000 in Barneveld

Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 28 koopwoningen in Barneveld. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Barneveld is € 557.000 (€ 4.552/m²). Een woning van circa 220 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.

Wijken in Barneveld

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Garderbroekerweg 144 Buitengebied Kootwijkerbroek 186 11 A € 985.000 € 5.296
Koudhoornseweg 22 Buitengebied Garderen 139 5 A € 898.000 € 6.460
Hoofdstraat 9 Zeeheldenwijk 132 5 C € 800.000 € 6.061
Jacob Catsstraat 90 De Lors 127 7 C € 689.000 € 5.425
Beukenlaan 1 Garderen 160 6 C € 675.000 € 4.219
Kallenbroekerweg 43 De Lors 112 4 D € 669.000 € 5.973
Van Limburg Stirumlaan 4 Centrum Barneveld 150 5 A € 600.000 € 4.000
Jonkershof 2 Vogelbuurt 148 5 A € 590.000 € 3.986
Gasthuisstraat 28 Centrum Barneveld 122 3 A € 579.000 € 4.746
Thorbeckelaan 108 Buitengebied Barneveld 129 5 C € 579.000 € 4.488
Orpingtonlaan 28 Veller 135 6 A € 575.000 € 4.259
Schoutenstraat 58 Staatsliedenwijk 117 6 C € 565.000 € 4.829
Tulpenstraat 16 Oldenbarneveld 130 5 B € 549.000 € 4.223
Leghornlaan 100 Veller 127 5 A € 525.000 € 4.134
Tjaskerstraat 2 Kootwijkerbroek 95 5 C € 500.000 € 5.263
De Heus Plein 11 Centrum Barneveld 105 3 A € 498.000 € 4.743
Oud Milligenseweg 53 Buitengebied Garderen 54 3 D € 495.000 € 9.167
Cannenburg 44 Rootselaar-West 136 6 B € 489.000 € 3.596
Eekschillerslaan 3 De Maat 104 5 A+ € 480.000 € 4.615
Van Effrinkstraat 10 De Steenkamp 121 5 D € 475.000 € 3.926
Watertuin 286 De Burgt 106 6 A € 469.500 € 4.429
Chabolaan 23 Veller 120 4 A € 469.000 € 3.908
Wildenborg 45 Rootselaar-West 129 5 C € 469.000 € 3.636
Rembrandtstraat 78 De Wheem 91 5 G € 450.000 € 4.945
Brederostraat 10 De Lors 103 5 C € 450.000 € 4.369