databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €600.000 in Baarn

6 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Baarn

Wat je krijgt onder €600.000 in Baarn

Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 6 koopwoningen in Baarn. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Baarn is € 550.000 (€ 5.608/m²). Een woning van circa 107 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.

Wijken in Baarn

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Rozenstraat 33 Oude-Oosterhei 96 4 D € 550.000 € 5.729
Ruysdaelhof 3 Schilderswijk 99 2 C € 550.000 € 5.556
Zandvoortweg 197 Zandvoort 80 3 E € 495.000 € 6.188
Eemnesserweg 13 Centrum 68 3 C € 450.000 € 6.618
Gerard Doulaan 26 Schilderswijk 69 3 F € 392.500 € 5.688
Brinkstraat 17 Centrum 72 3 C € 385.000 € 5.347