databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €400.000 in Arnhem

42 actieve listings met vraagprijs tot en met €400.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Arnhem

Wat je krijgt onder €400.000 in Arnhem

Voor een budget tot €400.000 zijn er momenteel 42 koopwoningen in Arnhem. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Arnhem is € 444.500 (€ 4.207/m²). Een woning van circa 95 m² past dus rond uw bovengrens van €400.000.

Wijken in Arnhem

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Alkmaarsingel 328 Elderhof 108 5 C € 400.000 € 3.704
Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost 120 5 A € 400.000 € 3.333
Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost 113 5 A € 399.000 € 3.531
Glenn Millerstraat 68 Rijkerswoerd-West 106 6 A € 397.500 € 3.750
Westervoortsedijk 16 Nieuwe Kadekwartier 78 3 A € 395.000 € 5.064
Wildenborglaan 21 Over het Lange Water 115 5 C € 389.000 € 3.383
Socratesstraat 13 Rijkerswoerd-West 98 4 B € 375.000 € 3.827
Koewei 8 Elderhof 109 6 C € 375.000 € 3.440
Goeman Borgesiusplein 5 Sonsbeek-Noord 64 2 A € 375.000 € 5.859
Hofsingel 54 't Duifje 120 5 B € 375.000 € 3.125
Velperpoortslangstraat 9 Rijnstraat 113 4 D € 375.000 € 3.319
Schuttersbergplein 38 Geitenkamp 90 5 B € 375.000 € 4.167
Noordpad 59 Klarendal-Noord 82 3 D € 375.000 € 4.573
Velperweg 194 Paasberg 94 3 C € 375.000 € 3.989
Annastraat 2 Graaf Ottoplein e.o. 77 4 F € 359.000 € 4.662
Spijkerstraat 148 Spijkerbuurt 67 3 E € 350.000 € 5.224
Kamillelaan 79 Kamillehof 99 4 D € 349.500 € 3.530
Zwanebloemlaan 55 Immerloo I 84 4 E € 325.000 € 3.869
St. Janskerkstraat 87 St. Janskerkstraat e.o. 43 3 E € 325.000 € 7.558
Venkelstraat 33 Kamillehof 72 4 C € 300.000 € 4.167
Utrechtsestraat 55 Utrechtsestraat 72 2 C € 299.000 € 4.153
Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk 76 3 D € 299.000 € 3.934
Utrechtseweg 114 Lombok 60 3 C € 298.000 € 4.967
Victor de Stuerslaan 22 Geitenkamp 70 4 A € 295.000 € 4.214
Gele Rijders Plein 27 Janssingel 53 2 D € 295.000 € 5.566