Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Alkmaar
67 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Alkmaar
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 67 koopwoningen in Alkmaar. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Alkmaar is € 425.000 (€ 4.678/m²). Een woning van circa 107 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Alkmaar
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tuinderspad 136 Oosterhout | 124 | 4 | A | € 499.500 | € 4.028 |
| Pieter Langendijkstraat 18 Overdie-West | 125 | 5 | B | € 498.000 | € 3.984 |
| Noorderkade 5 Overstad | 80 | 3 | A++ | € 495.000 | € 6.188 |
| Gijsbrechtstraat 11 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 117 | 5 | B | € 495.000 | € 4.231 |
| Buitenkruier 67 Stompetoren | 121 | 5 | A++ | € 489.500 | € 4.045 |
| Hoeverkade 4 Bloemwijk en Zocherkwartier | 116 | 5 | D | € 489.000 | € 4.216 |
| Leopoldstraat 149 Vroonermeer-Zuid | 118 | 5 | A | € 485.000 | € 4.110 |
| Nieuwpoortslaan 78 Oranjepark | 91 | 4 | C | € 475.000 | € 5.220 |
| Sluiswaard 152 Huiswaard-1-Zuid | 142 | 5 | B | € 475.000 | € 3.345 |
| Spoorstraat 97 Spoorbuurt | 83 | 3 | A++ | € 450.000 | € 5.422 |
| Geert Groteplein 39 Oosterhout | 92 | 3 | A+ | € 450.000 | € 4.891 |
| Klokkengieterstraat 23 't Rak-Zuid | 110 | 5 | A++ | € 450.000 | € 4.091 |
| Zuidje 20 Schermerhorn | 95 | 3 | A+++ | € 449.000 | € 4.726 |
| Stikkelwaard 162 Huiswaard-1-Zuid | 119 | 5 | B | € 445.000 | € 3.739 |
| Saturnusstraat 31 Oudorp-Centrum | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Vogelezang 9 Nassaukwartier en Hout | 71 | 3 | C | € 425.000 | € 5.986 |
| Korte Landstraat 28 Staatsliedenkwartier en Landstraten | 90 | 3 | B | € 425.000 | € 4.722 |
| Oostgraftdijk 29 Oost-Graftdijk | 102 | 4 | B | € 425.000 | € 4.167 |
| Zuidervaart 99 Zuidschermer | 94 | 4 | E | € 425.000 | € 4.521 |