databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €400.000 in Alkmaar

40 actieve listings met vraagprijs tot en met €400.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Alkmaar

Wat je krijgt onder €400.000 in Alkmaar

Voor een budget tot €400.000 zijn er momenteel 40 koopwoningen in Alkmaar. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Alkmaar is € 425.000 (€ 4.678/m²). Een woning van circa 86 m² past dus rond uw bovengrens van €400.000.

Wijken in Alkmaar

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Laan van Parijs 21 Daalmeer-Zuidoost 116 6 B € 400.000 € 3.448
Postiljonstraat 16 't Rak-Zuid 111 5 B € 395.000 € 3.559
Meertouw 15 Graft 96 5 A € 395.000 € 4.115
Hoornsekade 12 Rekerbuurt en Ooievaarsnest 75 4 C € 395.000 € 5.267
Korte Landstraat 4 Staatsliedenkwartier en Landstraten 98 5 D € 395.000 € 4.031
Bergerweg 4 Spoorbuurt 83 3 C € 395.000 € 4.759
Hooftstraat 31 Oud-Overdie 83 4 F € 390.000 € 4.699
Stalpaertstraat 70 Oosterhout 98 4 C € 389.000 € 3.969
Rijperwaard 117 Huiswaard-2-West 78 2 A € 385.000 € 4.936
Nieuwlandersingel 35 Staatsliedenkwartier en Landstraten 65 3 C € 375.000 € 5.769
Weverij 14 't Rak-Noord 108 5 C € 375.000 € 3.472
Hovenierstraat 36 't Rak-Zuid 99 5 B € 375.000 € 3.788
Lotharingenweg 15 Daalmeer-Zuidwest 73 3 C € 375.000 € 5.137
Gaffelstraat 21 't Rak-Noord 89 4 A € 375.000 € 4.213
Lindenlaan 120 Nassaukwartier en Hout 69 3 D € 375.000 € 5.435
Winkelwaard 203 Huiswaard-2-West 97 4 B € 359.500 € 3.706
Grevelingen 86 De Horn-Zuid 112 5 C € 350.000 € 3.125
Winkelwaard 6 Huiswaard-2-West 122 5 A € 350.000 € 2.869
Kreekwaard 3 Huiswaard-2-Oost 66 3 A € 350.000 € 5.303
Houtduifstraat 24 De Horn-Noord 106 5 B € 350.000 € 3.302
Vogelweg 23 De Horn-Noord 111 5 B € 349.000 € 3.144
Calabriëstraat 15 Daalmeer-Zuidwest 90 5 B € 339.500 € 3.772
Bakkerstraat 136 't Rak-Zuid 95 5 B € 335.000 € 3.526
Laat 62 Binnenstad-Oost 53 3 A € 325.000 € 6.132
Kievitstraat 11 Rekerbuurt en Ooievaarsnest 60 4 D € 325.000 € 5.417