Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Aalten
7 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Aalten
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 7 koopwoningen in Aalten. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Aalten is € 369.510 (€ 3.133/m²). Een woning van circa 160 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Aalten
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aaldershuuslaan 34 Dinxperlo Noord | 137 | 6 | A | € 425.000 | € 3.102 |
| Piet Heinstraat 34 Aalten-kern Centrum | 105 | 4 | C | € 398.034 | € 3.791 |
| Prinsenstraat 21 Aalten-kern Centrum | 128 | 5 | E | € 389.021 | € 3.039 |
| Warmelinckweg 14 IJzerlo-kern | 135 | 5 | A | € 350.000 | € 2.593 |
| Hoge Veld 11 Aalten-kern Noord/Noordoost | 124 | 5 | A | € 349.000 | € 2.815 |
| Bodendijk 40 Aalten-kern Zuid 1 | 74 | 4 | D | € 265.000 | € 3.581 |
| Allee 50 Dinxperlo Centrum/Oost | 82 | 4 | D | € 259.500 | € 3.165 |